Мосійчук зробив скандальну заяву і знявся з виборів на користь Дубінського (відео)

  • Ігор Мосійчук заявив, що не балотуватиметься
  • Нардеп хотів брати участь у виборах по округу на своїй рідній Полтавщині

Народний депутат Верховної Ради VIII скликання, кандидат на дострокових виборах по 94-му округу Ігор Мосійчук заявив, що не балотуватиметься. Про це він повідомив у відеозверненні, опублікованому на Facebook, передає Політарена.

За словами Мосійчука, він не збирався брати участь у виборах по округу в Київській області, а хотів «на своїй рідній Полтавщині», але там нібито завадив лідер Радикальної партії, яку нардеп недавно несподівано покинув.

При цьому додав, що не підтримує ні Дубінського, ні «Слугу Народу».

Знімаю свою кандидатуру з виборів на #94округЗвертаюся до ДБР та Нацполіції з заявою про злочин стосовно підкупу народного депутата України

Опубліковано Ігором Мосійчуком Середа, 17 липня 2019 р.

 

«Через те, що РПЛ виставила на одному з округів людину, яку я дуже поважаю — Гребінківського міського голову Віталія Колесніченка. А я на іншому 148-му окрузі займався і готував округ під вибори Ігоря Лінчевського, якого повинна була висувати Радикальна партія. Я прийняв рішення не брати участь в дострокових парламентських виборах взагалі», — сказав він.

Мосійчук також розповів, що йому нібито пропонували «мочити» Дубінського. І стати «технічним кандидатом» нардепа Ігоря Кононенка, який обирається по тому ж округу. Навіть давали гроші за зняття в його користь. З цього приводу політик звернеться тепер в поліцію і Державне бюро розслідувань.


  1. Мосійчук просить суд заборонити Марш рівності.
  2. Ігор Мосійчук прийшов п’яним на прямий ефір.
  3. Нардеп Ігор Мосійчук заявив про вихід з Радикальної партії.