Міноборони презентувало власне інформагентство «АрміяInform»

  • В Міноборони з'явилося профільне видання, яке матиме редакції по всій Україні
  • Інформаційний продукт мілітарного характеру призначений для використання громадянами та іншими ЗМІ

Міністерство оборони України презентувало власне інформаційне агентство «АрміяInform». Про це на брифінгу розповів військовий аналітик Геннадій Карплюк, передає Політарена.

Агентство є військово-медійною структурою. У складі редакції — понад 50% військовослужбовців.

«Його завданням і метою є підготовка і поширення повноцінно готового до використання як медійними організаціями та структурами, так і громадянами продукту мілітарного характеру», — повідомив Карплюк. 

Військовий журналіст підкреслив, що видання буде подавати інформацію з фронту та фахові коментарі мовою, позбавленою зайвих термінізмів без штабних конструкцій і шаблонів.

«Ми говоритимемо про армію як про драйвера багатьох позитивних речей сьогодення — активний етап націотворення, патріотичного підйому, розвитку оборонно-промислового комплексу, орієнтованого на царину безпеки сегменту національної економіки», — зазначив Карплюк.

Військові журналісти будуть формувати редакції не лише на лінії зіткнення, а й в усіх регіонах України — в Одесі, Вінниці, Львові, Хмельницькому, Харкові, Дніпрі та Рівному.

Видання матиме підрозділи висвітлення підготовки військ, новин та інтернет-проєктів, гуманітарної політики та соціального захисту, міжнародного співробітництва, висвітлення оборонної політики та розвитку ЗСУ.


  1. Доба в ООС: четверо військових ЗСУ отримали поранення, один — травмований.
  2. Хомчак незадоволений реальним станом технічного забезпечення ЗСУ.
  3. Начальник Генштабу: зарплата контрактника має становити 20 тис грн.