Міністр молоді та спорту попросив Зеленського не скорочувати його відомство

  • Ігор Жданов просить президента залишити Міністерство молоді та спорту
  • Володимир Зеленський хоче об'єднати три Міністерства в одну структуру

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов попросив нову владу не скорочувати це відомство та не об'єднувати його з іншими. Про це повідомляє прес-служба Міністерства передає Політарена.

«Моє прохання і рекомендація до нової влади — необхідно зберегти Міністерство молоді та спорту і не допустити його скорочення», — сказав Жданов.

Він уточнив, що в багатьох країнах подібні Міністерства функціонують, як окремі органи виконавчої влади, які піклуються про молоде населення та розвиток спортивної інфраструктури в цих державах.

«Міністерства молоді та спорту в різних конфігураціях — існують практично в кожній країні Європи в т.ч. тих, що входять до Євросоюзу. Наприклад, в сусідній Польщі є Міністерство спорту і туризму. У Франції багато десятиліть функціонує Міністерство молоді та спорту. Молодь і спорт мають залишатися окремими пріоритетним напрямком державної політики в Україні», — зазначив міністр.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що підтримує ідею об'єднання Міністерства молоді та спорту, Міністерства інформаційної політики і Міністерства культури в одну структуру.


  1. Стало відомо, хто керуватиме ДФС замість Власова.
  2. Вакарчук запропонував створити вже існуючий комітет.
  3. Зеленський відповів, чому досі не підписав закон про імпічмент.