Міністершу освіти не пустили в школу: Садовий пообіцяв розібратись

  • Лілію Гриневич не пустили до львівської школи без дозволу міського голови
  • Міський голова Львова стверджує, що це не його позиція
  • Міністерша раніше працювала у цій школі вчителем біології

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив міністерші освіти Лілії Гриневич, що проведе службове розслідування щодо ситуації недопуску її в одну зі львівських шкіл. Про це міністерша написала на своїй сторінці у Facebook, передає Політарена.

«Щойно телефонував Андрій Садовий. Сказав, що це не його позиція, і він проведе службове розслідування. Дякую за адекватну реакцію», — написала вона.

Лілія Гриневич обурена цією ситуацією. Вона зазначила, що це вперше, коли її, як міністершу освіти і науки, чиновниця від освіти міста Львова не пустила у школу поговорити з тренерами Нової української школи та перевірити впровадження реформи.

«Відтепер розмова з очільницею управління освіти офіційною не вважається. Про політичну агітацію взагалі смішно, подивіться наші зустрічі з тренерами», — заявила вона.

Лілія Гриневич зазначила, що вже три роки перебуває у постійних відрядженнях, намагаючись згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів НУШ навколо реформи. За результатами таких виїздів вона вносить в МОН свої зауваження до запровадження реформи і далі працює над корекцією цих процесів.

Найбільше міністершу обурило те, що раніше вона працювала у цій школі на посаді вчителя.  «Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінусь із педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча з огляду на логістику візиту це буде не зручно», — написала вона.

Зазначимо, що чиновниця з управління освіти міста вимагала написати листа та отримати дозвіл міського голови, перш ніж пропустити міністершу до школи.


  1. Лілія Гриневич потрапила до першої «десятки» представників партії «Українська стратегія»
  2. Садовий підтримав вимоги Зеленського до Верховної Ради
  3. З 3 червня чинний новий «Український правопис»