Меркель підтвердила, що йде з політики

  • Меркель підтвердила свій намір не брати участь у виборах 2021 року
  • Канцлерка розуміє весь інтерес громадськості до стану свого здоров'я

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель підтвердила свій намір не брати участі у виборах 2021 року на пост канцлера і зазначила, що по закінченню терміну повноважень у неї буде «інше життя», яку вона хотіла б прожити так само добре. Про це вона заявила в ході прес-конференції, інформує німецьке видання Der Spiegel, передає Політарена.

Вона заявила, що розуміє весь інтерес громадськості до стану свого здоров'я, проте вважає, що це особисте питання. Вона запевнила, що як канцлерка повинна бути в змозі діяти.

«Ви мене знаєте, я можу робити цю роботу», — запевнила Меркель, додавши, що так же, як і громадськість, зацікавлена ​​у своєму здоров'ї.

«У 2021 році я закінчу свою політичну роботу, але, сподіваюся, у мене буде й інше життя, яке я б вважала за краще прожити в здоров'ї», — сказала канцлерка.

Останнім часом у Меркель траплялися напади тремору на публіці. Перший інцидент стався в жарку погоду на зустрічі з президентом Володимиром Зеленським. За словами Ангели Меркель, вона прийшла в норму тільки після того, як випила кілька склянок води.

Вдруге у це сталося під час церемонії представлення нової міністерші юстиції Христини Ламбрехт. Представники німецького уряду послалися на стрес, який відчувала Меркель через побоювання, що напад повториться.


  1. Зеленський провів телефонну розмову з Меркель.
  2. Меркель: зустріч в Мінську відбудеться 12 липня.
  3. Німеччина просить Україну залишитись в ПАРЄ.