Мені 42, я хочу бути в історії, – Зеленський розповів, чим йому подобається посада президента

Володимиру Зеленському подобається посада президента відповідальністю та можливістю допомогти поліпшити життя людей. Загалом політик хотів би увійти в історію.

Зеленський в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» розповів, що президентство дає можливості щодня щось робити, щоб не просто так проживати день.

Важливо: Кого українці вважають дружніми народами: деталі у цифрах

Мені це подобається. Влада – це можливість. У мене є можливість допомогти. У мене немає можливості заробити гроші, але мені це не потрібно. Мені 42, я хочу бути в історії,
– сказав Зеленський.

Політик наголосив, що його найняв на роботу український народ, тому Зеленський перед ним повинен буде звітувати «за свою роботу як найнятий менеджер».

Про що ще говорив Зеленський в інтерв’ю:

 • Володимир Зеленський визнав, що у президентській команді справді є конфлікти, які перешкоджають роботі. Це означає, що деяких людей «втратять».
 • Зеленський вважає, що президентська партія "Слуга народу" повинна пройти очищення
  Президент пояснює, що відчуває провину через деяких нардепів.
 • Політик вірить у те, що протягом 4 років рівень середньої зарплати в Україні наблизиться до рівня зарплат у сусідній Польщі.Президент назвав головним завданням його команди у найближчі роки – закінчення війни на Донбасі.
  Зеленський назвав головну ціль на посаді президента
  За словами політика, до вересня 2020 року ставки за іпотечними кредитами в Україні мають скоротитися до 10% річних.
  Володимир Зеленський схвалює той факт, що справа про вбивство журналіста Павла Шеремета зрушила з мертвої точки, але нагадав про відповідальність правоохоронців.
 • Політик наголосив, що Україна повинна відмовитися від ямкового ремонту доріг.