Медведчук та Рабінович відвідали у СІЗО «Лефортове» українських політв'язнів

  • Віктор Медведчук та Вадим Рабіночив відвідали у Москві СІЗО «Лефортове» й бачились з українськими політв'язнями
  • Українські депутати приїхали з метою сприяти звільненню бранців Кремля
  • Політв'язням Медведчук та Рабінович привезли українські хліб та сало

Народні депутати "Опозиційної платформи «За життя» Віктор Медведчук та Вадим Рабінович у Москві відвідали СІЗО «Лефортово», де побачились з українськими політв'язнями Станіславом Клихом та Миколою Карпюком. Про це повідомляє Політарена.

«Я думаю, що хлопці в нормальній формі, добре виглядають. Оптимістично налаштовані. Звичайно, нікого це все (СІЗО, — ред.) не прикрашає, тим не менш — все нормально», — сказав Рабінович.

Він зазначив, що Петро Порошенко гальмував процес обміну полоненими. За президентства Зеленського, за його словами, переговори щодо звільнення затриманих активізувалися.

Медведчук розповів, що в Росію приїхав з Рабіновичем з гуманітарною метою. Вони привезли в'язням українське сало й український хліб. На його думку, найближчим часом Росія звільнить українських політв'язнів, в першу чергу тих, які знаходяться в СІЗО «Лефортово». Але поки що, за словами Медведчука, відсутня готовность звільнити політв'язнів.

«Для того, щоб ця готовність дозріла, щоб вона мала місце, ми, в тому числі, знаходимось сьогодні в Москві», — сказав Медведчук.


  1. Медведчук подав до суду на Кіпіані через книгу про Стуса.
  2. Медведчук українською виступив проти скасування недоторканності.
  3. В Росії зарізали правозахисницю, яка підтримувала українських політв'язнів.