«Медовий місяць» продовжується: Зеленський має довіру 70% українців (опитування)

Володимир Зеленський
  • Президент України за перші 100 днів на посаді має довіру 70% громадян України
  • Перші кроки Володимира Зеленського та його команди позитивно оцінює 63% громадян, негативно — 13%, ще 24% — не визначилися

Президент України Володимир Зеленський за перші 100 днів на посаді має довіру 70% громадян України. Про це заявила директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна на брифінгу за результатами загальнонаціонального опитування щодо перших 100 днів Зеленського на посту глави держави, повідомляє Політарена.

«Медовий місяць продовжується. Новообраний президент Володимир Зеленський зараз має довіру 70% громадян. Жоден президент в історії України такої довіри ніколи не мав», — заявила Бекешкіна.

Соціолог також додала, що перші кроки президента Зеленського та його команди позитивно оцінює 63% громадян, негативно — 13%, ще 24% — не визначилися. Позитивно оцінюють перші кроки глави держави в усіх регіонах.

Загальнонаціональне дослідження громадської думки населення України було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 8 по 20 серпня 2019 року в 103 населених пунктах в усіх областях України, окрім окупованого Криму. Всього опитали 2040 респондентів.Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.


  1. Сьогодні менше українців хочуть незалежності, ніж на її початку (опитування).
  2. Роботою парламенту задоволені 7% українців (опитування).
  3. Порошенко зробив найбільший внесок у розвиток державності (опитування).