Матері загиблих в Іловайську бійців завішали посольство Росії «кульками крові» (фото)

  • Посольство Росії в Києві пікетували активісти та матері загиблих в Іловайську військовослужбовців
  • Активісти вшанували пам'ять загиблих та закликали світ посилити тиск на країну-агресора
  • До огорожі посольства прив'язали 366 червоних кульок, які символізують кров загиблих воїнів

Біля будівлі посольства Російської Федерації зібрались активісти, аби вшанувати українських бійців, які загинули в Іловайську у 2014 році, повідомляє кореспондент Політарени.

Близько 10 години ранку понад сотня активістів зібралися під стінами посольства РФ, щоб вшанувати українських воїнів, які загинули в Іловайському котлі у 2014 році та звернутися до міжнародної спільноти з закликом посилити тиск на країну-агресора.

«Це держава агресор, що веде неоголошену війну з нашою рідною Ненькою: з вами, з нами і з тими, хто зараз там — на передку. Тому ми сьогодні тут, аби захистити нашу з вами землю», — заявили організатори.

На акції також були присутні матері загиблих воїнів, які розповіли про обставини загибелі їх дітей та закликали Президента Росії Володимира Путіна забрати свої війська з території України.

Насамкінець активісти прив’язали 366 червоних кульок до огорожі посольства, які символізують кров загиблих воїнів та закликали суспільство зрозуміти, що ця війна не є громадянською, тому що Україна бореться не з шахтарями Донбасу, а з путінськими найманцями.

Також активісти запевнили, що мають намір написати відкритий лист до інших посольств, аби ті посприяли посиленню санкцій проти Російської Федерації.


  1. Генштаб назвав уточнену кількість жертв в боях за Іловайськ.
  2. СБУ відкрила провадження на Порошенка за державну зраду в Іловайську (документ).
  3. Російські війська готуються до повномасштабного вторгнення в Україну.