Маркарову пов'язують з виведенням коштів зі збанкрутілого банку (відео)

Оксана Маркарова
  • Оксану Маркарову підозрюють у виведенні коштів з «Актив-банку» напередодні його банкрутства
  • Журналісти зазначили, що ціна договору купівлі-продажу виявилася вдвічі нижчою її заставної вартості
  • Оксана Маркарова наголосила, що на момент придбання будівлі вона вже вийшла як зі складу акціонерів «Актив-банку», так і з засновників «Синоніму»

Міністерку фінансів України Оксану Маркарову підозрюють у виведенні коштів з «Актив-банку» напередодні його банкрутства. Про це повідомили журналісти програми «Схеми: корупція в деталях», передає Політарена.

«У 2013 році Оксана Маркарова разом зі своїм чоловіком Данилом Волинцем купила «Актив-банк» у братів «регіоналів» Андрія та Сергія Клюєвих. Через рік – у 2014 році – НБУ визнав цей банк неплатоспроможним. Незадовго до банкрутства «Актив-банку» родина Маркарової встигла продати банк, а разом з ним і його цінний актив – елітну нерухомість на Подолі. Покупцем стала фірма «Синонім», співзасновником якої – як встановили «Схеми» – була безпосередньо Маркарова», — йдеться в матеріалах журналістів.

Журналісти зазначили, що ціна договору купівлі-продажу виявилася вдвічі нижчою її заставної вартості.

«Утім, зрештою, фірма «Синонім» сплатила за нього лише 16 мільйонів гривень», — додали журналісти «Схем».

Маркарова наголосила що на момент придбання будівлі вона вже вийшла як зі складу акціонерів «Актив-банку», так і з засновників «Синоніму». Хоча, відповідно до витягу з Єдиного держреєстру юросіб, вона була кінцевим бенефіціаром «Актив-банку», коли ухвалювалося рішення про продаж нерухомості, а також була співзасновницею «Синоніму» на дату укладення угоди купівлі-продажу.


  1. Маркарова представила концепцію нового проєкту «Е-контракти».
  2. Маркарова закликала нардепів підтримати законопроєкти, які не ухвалила попередня Рада.
  3. Маркарова розповіла про результати візиту до США.