«ЛНР» передала Україні 54 засуджених

  • Представники так званої «ЛНР» передали 54 засуджених громадяни України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації
  • Людмила Денісова заявила, що Україні передали 10 кримінальних справ, за якими засуджені зможуть звернутися до суду в порядку апеляції або касації

Представники так званої Луганської народної республіки передали 54 засуджених громадяни України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації. Про це повідомила у Facebook Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає Політарена.

«Сьогодні на мосту біля міста Щастя всьоме відбулась передача засуджених громадян України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області.Зазначаю, що під час передачі від представників «ЛНР» отримано 54 особи. Серед них наймолодшому – 26 роки, а найстаршому – 61 рік», — повідомила омбудсман.

Денісова також зазначила, що одну особу сьогодні ж буде звільнено, у зв’язку із закінченням строку відбування покарання. Також було передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені зможуть звернутися до суду в порядку апеляції або касації. 

Омбудсман також нагадала про кількість засуджених, які бойовики передали Україні.

«З грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганської області було отримано 373 засуджених громадянина України, а з Донецької – 13, з них 105 осіб – звільнено», — написала Денісова.


  1. «ЛНР» передала Україні 64 ув'язнених.
  2. Бойовики «ЛНР» не пустили на зруйнований міст у Станиці Луганській ремонтників.
  3. Понад 60 тисяч мешканців «ДНР» та «ЛНР» попросили російське громадянство.