Ляшко розповів, чому програв на парламентських виборах

  • Олег Ляшко заявив, що один з можливих факторів поразки його партії на парламентських виборах є факт опозиції Володимиру Зеленському
  • Лідер РП зазначив, що в нього та чинного президента України принципово різні світоглядні позиції
  • Олег Ляшко підкреслив, що Володимир Зеленський повинен їхати на нормандську зустріч з планом президента України, а не «формулою Штайнмаєра»

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що один з можливих факторів поразки його партії на парламентських виборах є факт того, що його політсила одразу пішла в опозицію президенту України Володимиру Зеленському. Про це він сказав у інтерв'ю «112 Україна», передає Політарена.

«Одна з причин можливого програшу на виборах — ми (Радикальна партія — ред.) відразу заявили, що ми в опозиції до Зеленського. Багато мені говорили, що не треба цього робити. Ось як Тимошенко: вона хвалить Зеленського, і отримала результат на виборах. І зараз продовжує хвалити Зеленського. А я не можу хвалити, коли нема за що», — сказав Ляшко.

Лідер партії зазначив, що в нього та чинного президента України принципово різні світоглядні позиції.

Ляшко підкреслив, що Зеленський повинен їхати на нормандську зустріч з планом президента України, а не «формулою Штайнмаєра», невигідною державі.

"Я вважаю, що йому нема чого робити на цій нормандської зустрічі. Тому що Зеленський на цій зустрічі з «формулою Штайнмайєра» програє. Він повинен був їхати на цю нормандську зустріч з планом президента України Зеленського. Планом відновлення миру і повернення територій, а не долю України вирішувати «формулою Штайнмайєра», — додав Ляшко.


  1. Ляшко й Кличко об'єдналися, щоб зупинити Зеленського та «зелену чуму» (відео).
  2. Ляшко чекає депутатів 8-го скликання на засідання до Дня Незалежності.
  3. Ляшко зібрав необхідні підписи для позачергового засідання Ради.