Лещенко: мене поглинула Зе-хвиля

Сергій Лещенко — народний депутат України 8-го скликання


Підрахунок голосів закінчено у вівторок ввечері. Я програв вибори в Подільському окрузі та визнаю це з легким серцем, тому що мій похід був експериментом, який мав на меті боротьбу на результат, але не перемогу за будь-яку ціну.

Ми разом з командою не займалися чорнухою, пройшли весь округ ногами, провели нон-стоп півтора місяці в класичній польовій кампанії. Дива не трапилося — мене поглинула політична Зе-хвиля, біля витоків якої мені пощастило опинитися у січні цього року. Така от іронія долі.

Півтора місяці тому в мене була на руках соціологія в Подільському окрузі. Мій рейтинг становив 4 відсотки. Вибори я закінчую з результатом 12%. Плюс в якості бонусу я отримав перемогу над собою, над власними фобіями політичного батлу, над обережністю та політичним снобізмом.

Я вдячний команді, яка провела ці вибори зі мною, вдячний моїм виборцям, вдячний тим, хто повірив у мене, вдячний родині. Вдячний моїм помічникам, моїм колегам-депутатам по Верховній Раді, які боролися за зміни.

Я бажаю успіху депутату від Подільського району Ганні Бондар у вирішенні питань, які на неї зваляться холодним душем. Не треба плутати роботу депутата Київради та парламенту. Ви делеговані бути для людей нашого округу останньою інстанцією в боротьбі за свої права та в протистоянні з нелюдською системою.

Іншими словами, їм потрібен не тільки урбанізм, але системне вирішення питання поламаних ліфтів, затоплених підвалів, протікаючих дахів, відсутніх пандусів тощо. Ви приречені бути для виборців рятівним колом, і маєте супроводжувати своїми запитами та зверненнями вирішення кожної проблеми людини, що потрапила в біду та прийшла до вас як до останньої інстанції.

Майже п'ять років тому я написав текст “Ми — це гумус”, де окреслив місію нашого покоління: пожертвувати собою, щоб відкрити двері в Раду абсолютно новим людям. Так воно і сталося. І мені приємно, що серед цього покоління буде моя парламентська помічниця Марина Бардіна, в якій я не сумніваюся.

Ми зробили все, що змогли в цьому парламенті. Тепер час іншим показати себе.

Джерело: Facebook