Киянам телефонують в «день тиші» та закликають проголосувати за Сергія Лещенка

  • Мешканцям Києва телефонують в «день тиші» та агітують проголосувати за Сергія Лещенка
  • Лещенко стверджує, що це провокація, до якої він не має стосунку

Мешканцям одномандатного виборчого округу №220, до якого входять кілька мікрорайонів Києва, телефонують в день тиші та просять проголосувати за чинного народного депутата Сергія Лещенка, мотивуючи це тим, що його підтримує президент України Володимир Зеленський. Про це повідомили користувачі у Facebook, передає Політарена.

Зокрема, користувач під ім'ям Ашот Андреєв виклав аудіозапис такого дзвінка з агітацією.

Цю ж інформацію підтвердив сам Лещенко на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Жителям мого округу 220 (Подільський район) почали надходити дзвінки із записом, що агітує голосувати за мене. Телефонують і сьогодні, в день тиші, що є неприпустимим порушенням законодавства. Повідомляю, що не маю жодного відношення до цього запису та дзвінків», — написав Лещенко.

Водночас, представниця «Слуги Народу» по 220 мажоритарному округу Києва Ганна Бондар повідомила, що вона є єдиним кандидатом від пропрезидентської партії в цьому окрузі.

«Вас знову хочуть ошукати! Нагадую вам про те, що я, Ганна Бондар, єдиний кандидат в народні депутати по 220 округу від партії «Слуга народу», а пан Лещенко до нашої політичної сили немає жодного відношення», — написала Бондар.

Згідно з статтею 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення, за проведення передвиборної агітації у так званий «день тиші» накладається штраф: на громадян у розмірі від 510 до 850 гривень, а на посадових осіб — від 850 до 1360 гривень.


  1. Останній день агітації: як штрафуватимуть в «день тиші».
  2. Саакашвілі знявся з виборів на користь «Слуги Народу» (відео).
  3. ЦВК зняла з виборів фальшивого кандидата від партії Медведчука.