КВУ: Виборців на Прикарпатті підкупають безкоштовними поїздками в Буковель

  • ГО «Комітет виборців України» повідомляє про масовий підкуп виборців на Прикарпатті
  • Людям пропонують безкоштовнуо відвідати озеро молодості та прогулятися комплексом VODA club

Як повідомляє громадська організація «Комітет виборців України», на виборчих дільницях № 83, 84, 85, 86 використовують технологію надання послуг у вигляді безкоштовних поїздок на курорт «Буковель». Про це зазначено в їх повідомленні на Facebook, передає Політарена.

Повідомляється, що с кожного округу набирають близько трьох автобусів щоденно. Людям пропонують безкоштовно відвідати озеро молодості, пообідати, прогулянку відпочивальним комплексом VODA club та зустрітися з кандидатами від округів. Так, з 83, 84, 86 тури організовують кандидати від «Слуги Народу», з 85 — від імені члена партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП» та самовисуванця Віктора Шевченка.

Зазначимо, що відповідно до ч. 14 ст. 74 «Про вибори народних депутатів України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей.

Screenshot 3 1 - КВУ: Виборців на Прикарпатті підкупають безкоштовними поїздками в Буковель

Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.


  1. Рада ухвалила Виборчий кодекс: як відбуватимуться вибори в Україні.
  2. Портников: Якби вибори до Ради були восени, «Слуга Народу» набрала б менш як 10-15% (відео).
  3. ЦВК: вибори можуть зірватись.