Кулеба отримав право законодавчої ініціативи

  • Дмитро Кулеба отримав право законодавчої ініціативи та зможе подавати власні проєкти актів на розгляд Кабінету Міністрів України
  • Віцепрем'єр-міністр зауважив, що вся команда уряду працює злагоджено

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, завдяки змінам до закону про державну службу, отримав право законодавчої ініціативи та зможе подавати власні проєкти актів на розгляд Кабінету Міністрів України. Про це повідомила пресслужба Кабміну, передає Політарени.

«Внесення змін до закону про державну службу надало Секретаріату Кабінету Міністрів України законодавчі повноваження. Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції входить до його складу. Тепер ми маємо ці повноваження: писати і подавати законопроєкти. Відповідно віцепрем'єр-міністр також отримав право законодавчої ініціативи», – розповів Кулеба.

Віцепрем'єр-міністр зауважив, що вся команда уряду працює злагоджено, і складно уявити ситуацію, коли хтось наполягатиме на ініціативах, які суперечать європейській та євроатлантичній інтеграції України.


  1. Кулеба: Льовочкіна їде в ПАРЄ представляти ОПЗЖ, а не Україну.
  2. Кулеба: Євроатлантичний курс України залишається незмінним.
  3. В Європі почалась епоха примирення Заходу з Росією — Кулеба.