Кучма назвав умови для зняття економічної блокади з ОРДЛО

  • Леонід Кучма назвав умову, після виконання якої Україна може зняти економічну блокаду з ОРДЛО
  • Представники України у ТКГ підкреслили неприпустимість видачі російських паспортів мешканцям ОРДЛО

Представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма назвав умову, за якої Україна готова зняти торгівельні обмеження щодо окупованих районів Донецької та Луганської областей. Про це він заявив за підсумками засідання ТКГ, яке відбулося у Мінську 19 червня, повідомляє прес-служба Адміністрації президента, передає Політарена.

«Уся наша робота має бути дорогою з двостороннім рухом, усі процеси повинні відбуватися виключно на засадах обопільності. Тільки після повернення українських активів в українське правове поле може йтися про перегляд рішення РНБО щодо впровадження торговельних обмежень стосовно окупованих районів Донецької та Луганської областей», – сказав Кучма.

На зустрічі також обговорювалися питання звільнення полонених, пошуку зниклих безвісти, інфраструктурні питання, зокрема стабільне водопостачання мешканців Донеччини та Луганщини.

«Представники України підкреслили неприпустимість видачі російських паспортів мешканцям окремих районів Донецької та Луганської областей. Також наголошувалося, що зустріч Нормандської четвірки сприяла б прогресу реалізації Мінських угод», — йдеться в повідомленні.


  1. Зеленський уповноважив чотирьох представників у підгрупи ТКГ у Мінську.
  2. Меркель: зустріч в Мінську відбудеться 12 липня.
  3. Кучма очолить ТКГ у Мінську.