Кубів залишив наступнику «сильну економіку» і три книги

  • Степан Кубів заявив, що залишив своєму наступнику «сильну економіку»
  • Міністр відмітив значні зусилля для впровадження необхідних реформ в Україні

Чинний міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів у кінці своєї каденції вирішив залишити своєму наступнику літературу, яка допоможе опанувати державне управління, а також відмітив, що залишає йому «сильну економіку». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Політарена.

«Завершую роботу в якості урядовця та міністра. Залишаю своєму наступникові (або наступниці) сильну економіку, яка розвивається і багато успішних реформ, які треба продовжувати. А також три книги, які допоможуть при бажанні швидко опанувати мудрість державного управління», — написав Кубів.

Серед його «подарунків» — Перехідна книга реформ в економічному блоці, Звіт міністерства за 2018 рік та Стратегічний план дій Мінекономрозвитку до 2024 року.

Окрім того, міністр подякував своїй команді та відмітив значні зусилля задля впровадження необхідних реформ в Україні.

«Цій команді я дякую за ті вагомі результати, яких ми разом досягли в економічному блоці та уряді загалом... Ми доклали значних зусиль, щоб в Україні реформи відбувалися не лише за зовнішньою формою, але і за глибоким змістом та вагомістю результатів», — додав Кубів.


  1. В Україні запрацював портал звітності держпідприємств ProZvit.
  2. Зеленський продовжить головну реформу Гройсмана.
  3. Українці назвали 5 першочергових реформ.