Крулько наголосив на необхідності ухвалення закону про молодь

Україна є аутсайдером у питанні оновлення молодіжного законодавства. Саме тому нашій державі потрібен закон, що наблизить молодіжну політику до євростандартів та відповідатиме сучасним реаліям. Про це повідомив заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько.

Депутат переконаний, що оновлення молодіжного законодавства назріло вже давно. Так, наприклад, у країнах ЄС воно оновлюється кожні 5-10 років відповідно до сучасних реалій.

«Навіть Молдова три роки тому ухвалила новий європейський закон і офіційно визнала молодіжних працівників та молодіжні центри. Натомість українська молодь живе за двома законами та декларацією, прийнятими ще у 90-их, як у РФ і Білорусії. А спроба щось змінити була провалена у парламенті минулого скликання через політичну кон’юнктуру. Тому зараз ми серед країн-аутсайдерів і це час виправляти. Не можна жити в добу ІТ із молодіжним законодавством 90-их років! » – сказав Крулько.

Нардеп зазначив, що основна ідея закону полягає в імплементації Європейської хартії в українське законодавство та розбудові молодіжної інфраструктури, адже радянська вже давно знищена чи застаріла.

«Згідно з Європейською хартією, участь молоді, усе, що робиться для молоді будь-якою владою чи громадою має узгоджуватись із самою молоддю. Жодних рішень про молодь без молоді! Саме тому у законі вперше передбачається створення молодіжних рад на місцевому рівні», – додав Крулько.