Королевська: Жителі прифронтової зони живуть у цілковитому інформаційному та соціальному вакуумі

Наталія Королевська

Жителі прифронтових населених пунктів вітають початок дипломатичного процесу врегулювання конфлікту і чекають, коли від слів про завершення збройних дій українська влада перейде до конкретних мирних дій. Про це в ході робочої поїздки до «сірої» зони Донбасу заявила народна депутатка від фракції «Опозиційна платформа — за життя» Наталія Королевська, передає пресслужба політсили.

«Сьогодні ми відвідали прифронтову Мар'їнку – побували у дитячому садку, терцентрі, відвідали сім'ї, які постраждали від війни, зустрілися з людьми. Тут, на лінії фронту, де кожен день можна почути розриви снарядів, місцеві жителі перед усім хочуть, щоб зупинилися бойові дії й настав мир", – заявила Наталія Королевська.

За її словами,  за п'ять років Україна не зробила жодного кроку назустріч цим людям.

«Вони, як і раніше, кинуті напризволяще – немає необхідної соціальної допомоги, відсутня вода, газ, опалення, є проблеми з транспортним сполученням. Та що там казати – навіть телевізійні канали, які дивиться вся країна, тут не показують. Люди живуть в цілковитому інформаційному та соціальному вакуумі», — наголосила депутатка.

Вона додала, що жителі прифронтових населених пунктів вітають початок дипломатичного процесу врегулювання конфлікту і чекають, коли від слів про завершення збройних дій українська влада перейде до конкретних мирних дій.

«Зі свого боку, «Опозиційна платформа — за життя» зареєструвала законопроєкти, які спрямовані як на досягнення миру, так і на відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, на надання особливого статусу дітям і мирним людям, постраждалим від війни, на підтримку вчителів, лікарів, соціальних працівників. Ухвалення цих законопроєктів могло б в короткі терміни якщо не повністю вирішити цю ситуацію, то, принаймні, істотно поліпшити життя наших громадян, які щодня перебувають на війні», – зазначила представниця ОПЗЖ.