Колишня журналістка «1+1» пройде поліграф в прямому етері та в приміщенні комітету

  • Ольга Василевська-Смаглюк пройде поліграф в приміщенні парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики з онлайн-трансляцією
  • Народна депутатка звернулась до Назара Холодницького, щоб надати свідчення у відкритому кримінальному провадженні щодо ймовірного хабаря
  • Колишня журналістка «1+1» пояснила, чому не проголосувала за законопроєкт про оціночну діяльність і ліквідацію корупційних схем

Народна депутатка України від «Слуги Народу» Ольга Василевьска-Смаглюк пройде перевірку на поліграфі в приміщенні комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики та транслюватиме все це в онлайн-режимі. Про це колишня журналістка телеканалу «1+1» написала у своєму Facebook, передає Політарена.

«Запросила відомого та незалежного поліграфолога у Комітет, де пройду поліграф сама і надам кабінет, устаткування, спеціаліста усім бажаючим народним депутатам, фігурантам даного скандалу. Усі мої підписники зможуть подивитися на цей процес онлайн. Замовляйте поп-корн», — написала Василевська-Смаглюк.

Вона також уточнила, що звернулась до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького і готова першою надати всі необхідні свідчення в цьому кримінальному провадженні.

«Порочити своє прізвище підозрами, ніби я взяла якісь кошти, не дозволю», — зазначила нардепка.

Василевська-Смаглюк також пояснила, що не проголосувала за законопроєкт про оціночну діяльність і ліквідацію корупційних схем з трьох причин.

  1. «Перші два проєкта мають корупційну складову. Фролова — лобіює оцінщиків. Качури — лобіює Яценка. Третій — Железняка — не вирішує проблем з майданчиками, не гарантує, що ФДМУ в короткі строки розробить якісне ПО.
  2. Напередодні робоча група визначила програму дій з ліквідації всіх майдачинків: АРМА, СЕТАМ, оцінщиків та Прозорро. А проводити засідання Комітету всупереч рішень робочої групи — дивна та неконструктивна позиція Голови.
  3. Ліквідувати прокладки Прозорро окремим законом — неможливо, бо, щонайменше, всередині нашої фракції є лобісти Прозоро. А ліквідувати всі майданчики разом — цілком реально», — написала народна обраниця.

  1. Один «слуга народу» вже пройшов поліграф, хоча сам не з фінкомітету.
  2. Зеленський вважає, що нардепи з фінансового комітету повинні пройти поліграф.
  3. САП відкрила провадження стосовно нардепів від «Слуги Народу».