Коломойський: у мене навіть немає сумнівів, що Аваков буде міністром

  • Ігор Коломойський заявив, що Арсен Аваков залишиться міністром внутрішніх справ у новому ряді, а Оксана Маркарова — міністром фінансів
  •  Ігор Коломойський вважає, що найбільш ймовірні кандидатури на пост прем'єра — це Олексій Гончарук та Юрій Вітренко

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що Арсен Аваков залишиться міністром внутрішніх справ у новому ряді, а Оксана Маркарова — міністром фінансів. Про це Коломойський сказав в інтерв'ю «Цензор.Нет», передає Політарена.

«У мене навіть немає сумнівів, що Аваков буде міністром. По-перше, немає іншої кандидатури на цей пост, по-друге — в країні повинні бути якісь стабільні речі. Я думаю, збережеться і міністр фінансів Маркарова. Це достойні люди на своєму місці достойно працюють», — заявив Коломойський.

Бізнесмен також додав, що найбільш ймовірні кандидатури на пост прем'єра — це Олексій Гончарук та Юрій Вітренко.

«Олексій Гончарук в шорт-листі, при чому, на мій погляд, один з фаворитів. Я схиляюся до кандидатури Вітренка, тому що з ним знайомий. Але говорять, що Гончарук також в порядку, дуже розумний», — зазначив Коломойський.

Бізнесмен також зауважив, що йому не пропонували очолити Кабінет міністрів.

«Тому що в такому випадку наші американські партнери зійдуть з розуму. Якщо мене призначать, а потім з нами розірвуть відносини, то краще не призначати», — сказав Коломойський.


  1. Коломойський дав поради Путіну і Зеленському та назвав своїх фаворитів на посаду прем'єра.
  2. Коломойський назвав війну на Донбасі «внутрішнім громадянським конфліктом».
  3. Гонтарєва: Коломойський постійно мені погрожує.