Коломойський назвав війну на Донбасі «внутрішнім громадянським конфліктом»

  • Коломойський назвав війну на Донбасі «внутрішнім громадянським конфліктом», який «ніким не інспірований, ніякою Росією»
  • Олігарх вважає, що США надали Україні військову техніку, «щоб підтримувати конфлікт на Донбасі»

Бізнесмен Ігор Коломойський назвав війну на Донбасі «внутрішнім громадянським конфліктом», який «ніким не інспірований, ніякою Росією». Про це олігарх заявив в інтерв'ю виданню «Новое время», передає Політарена.

«А у нас те, що сталося на Донбасі — це що сталося? … Це внутрішній громадянський конфлікт», — заявив Коломойський.

За словами бізнесмена, конфлікт на Донбасі «ніким не інспірований, ніякою Росією», всупереч присутності там російської військової техніки і російських військових.

"Вона і зараз там є, російська техніка, і буде. Поки буде конфлікт, буде там російська техніка. Це реалії з життя. Так, вона там є. А у нас американська техніка з цього боку є. І що з цього? Джавеліни є у нас? Це чия техніка? ", — сказав Коломойський.

Також олігарх додав, що США надали Україні військову техніку, «щоб підтримувати конфлікт на Донбасі», тому що Америці вигідно продовжувати санкції проти Росії.

"Але у нас основа, шампур цього конфлікту, — це внутрішньоукраїнський конфлікт, який, до речі кажучи, готувався 20 років. Мінімум з 2004 року, з виборів Ющенко-Янукович. ", — зазначив Коломойський.


  1. Гонтарєва: Коломойський постійно мені погрожує.
  2. Коломойський вважає прийнятним дефолт України за своїми зобов’язаннями перед кредиторами.
  3. Гройсман про заяву Коломойського: навіть розмови про дефолт є шкідливими.