Кличко: позбавлення мера виконавчих повноважень — методи Януковича (відео)

  • Міський голова Києва зустрівся з президентом Зеленським
  • Кличко переконаний, що позбавлення його повноважень є поверненням до методів Януковича
  • Кличко наголосив на можливості проведення дострокових виборів у місті

Міський голова Києва Віталій Кличко зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, під час якої підтвердив чутки щодо «призначення своєї людини».  Про це він заявив у відеозверненні, передає Політарена.

«Вчора ввечері в мене відбулася зустріч з президентом Зеленським. Говорили спокійно, президент підтвердив чутки, що ходять вже давно, про розділення повноважень. Голова КМДА і його вертикаль, і він туди збирається призначити свою людину», — заявив Кличко.

Він наголосив, що позбавлення обраного мера виконавчих повноважень — це повернення методів експрезидента Віктора Януковича.

Друзі! Щодо політичних процесів, що планують запустити в столиці. Розділенням повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування. — Коли мер виконуватиме декоративну функцію, а містом управлятиме призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. До таких методів, нагадаю, вдавався колись Янукович.

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 11 липня 2019 р.

«Позбавлення Києва самоврядування, коли мер виконує декоративну функцію, а містом управляє призначена зверху людина, яку кияни не обирають і яка відповідно перед громадою не несе жодних зобов'язань, такого нема в жодній європейській столиці, в жодному місті», — заявив міський голова.

Кличко додав, що якщо столиці потрібен «свій» мер, необхідно провести дострокові вибори, щоб кияни обрали того, кому довіряють.


  1. Новинський перереєстровує бізнес від Кличка до однопартійця.
  2. Кличко оскаржить повернення радянських назв проспектам Шухевича та Бандери.
  3. Пішохідним «мостом Кличка» проїхався позашляховик (фото).