Клімкін відреагував на відкриту проти нього справу НАБУ

  • Павло Клімкін відреагував на справу Національного антикорупційного бюро України проти нього
  • Ексміністр закордонних справ України звинувачується у зловживанні владою

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав відкриту проти нього справу Національним антикорупційним бюро України спробою завдати репутаційної шкоди і повідомив, що буде діяти жорстко. Про це він повідомив «Радіо Свобода», передає Політарена.

Ексміністр наголосив, що у випадку підтвердження його здогадок про те, що ця справа є спробою репутаційної шкоди, буде діяти жорстко.

«Колишній депутат Вовк, який проти МЗС подавав дуже багато позовів… Зараз НАБУ відмовило йому у відкритті справи, він пішов до суду. Якщо ми подивимося на Мінські домовленості, це взагалі чиста політика. Я навіть коментувати це не хочу. Я поважаю принцип верховенства права. Цензурних слів у мене нема. Я думаю, це за визначенням не підслідність НАБУ. Якщо це спроба завдати репутаційної шкоди, то я буду діяти дуже жорстко – з контрпозовами й так далі», – сказав Клімкін.

Він також наголосив, що вирішення подібних справ не є підсудністю НАБУ.

11 вересня НАБУ повідомило, що відкрило провадження проти п'ятого президента України Петра Порошенка та ексміністра закордонних справ Павла Клімкіна за рішенням Солом'янського районного суду Києва. Вони звинувачуються у зловживанні владою, що стало причиною підписання Мінських угод та їх імплементації.


  1. Президент заявив, що МЗС Клімкіна перешкоджало його розмові з Путіним щодо моряків.
  2. Новини Клімкін: G-7 втратила солідарність у своєму ставленні до РФ.
  3. Суд зобов'язав НАБУ відкрити провадження стосовно Порошенка та Клімкіна.