«Кім Чен Ин» біля ОП взяв участь в акції за продаж української землі іноземцям (фото)

  • Біля Офісу президента відбувся мітинг проти «перетворення» України на Північну Корею
  • Близько двох сотень учасників заходу вимагали президента України дозволити купувати землю в Україні іноземцям
  • Під час мітингу був проведений перфоманс за участі «Кім Чен Ина»

Біля Офісу президента близько двох сотень активістів вимагали дозволити продавати українську землю сільськогосподарського призначення іноземцям та протестували проти перетворення України в Північну Корею, повідомив кореспондент Політарени.

Партія «Демократична Сокира» зібрала біля будівлі ОП людей, аби протестувати проти моделі ринку землі сільськогосподарського призначення, яку пропонує Кабінет Міністрів. Під час мітингу організатори провели перфоманс за участі «Кім Чен Ина», порівнявши українську владу, зокрема Володимира Зеленського, з лідером Північної Кореї.

Для цього біля входу в ОП організатори акції встановили трибуну, яку накрили червоною тканиною. До трибуни вийшов уявний лідер Північної Кореї Ким Чен Ин. Учасники ж акції, які виконували роль слухачів, розгорнули червоні прапори з написами: «Зе = Ин2», «Кім Чен Зе — наш улюблений диктатор», «Хай живе товариш Ин — найкращий Ин в світі».

«Товариші, я приїхав до вас, щоб підтримати вашого господаря імператора Зе в боротьбі проти приватної власності та згубного впливу Заходу», — сказав «північнокорейський лідер».

Після пафосних слів про соціалізм та ворожий західний капіталізм, «Кім Чен Ин» зі своїх рук роздав бажаючим так звану «пайку» — жменю рису. Активісти підходили до відра з рисом, кланялися «диктатору» та отримували з його рук рис.

По закінченню перфомансу лідер «Демократичної сокири» Юрій Гудименко заявив, що Україна має один з останніх шансів відкрити ринок землі сільськогосподарського призначення та завдяки цьому залучити мільярди доларів в українську економіку.

«Я не думаю, що натовпу, який тут зібрався, подобається жити при соціалізмі в будь-якому з його проявів. Це, мабуть, — найгірше, що придумало людство. Я дуже раджу товаришу Зеленському, його друзям Гончаруку та Коломою (Ігорю Коломойському, — ред.) дуже обережно ставитись до ідеї (продажу землі, — ред.). Питання купівлі й продажу української землі — на 100, а можливо й більше, мільярдів доларів. Якщо ми хочемо мати хоч якийсь шанс на українське економічне диво, то, можливо, саме у ці дні він є. Я дуже не хотів би, щоб ми його втратили», — сказав Гудименко.

Учасники акції незадоволені тим, що в законі про обіг земель, який розробив уряд, продаж земельних ділянок дозволений лише українцям. Організатори акції переконані, що за таких умов землю в Україні за низькими цінами скуплять олігархи. Якщо ж дозволити продаж іноземцям, за переконанням організаторів мітингу, Україна отримає інвестиції в розмірі близько 100 млрд доларів.


  1. Хвиля рейдерства чи бурхливий розвиток: до чого призведе скасування мораторію на продаж землі.
  2. Арахамія: Вже існує сім різних законопроєктів щодо ринку землі.
  3. Уряд вирішив фінансувати здешевлення кредитів на купівлю землі.