Кількість загиблих від обвалу будинку на Львівщині зросла до восьми

  • На місці обвалу будівлі у Дрогобичі під завалами виявлено тіла 8 загиблих
  • Згідно з даними ДСНС, всіх мешканців пошкодженого будинку евакуйовано
  • Наразі триває активна фаза розбору завалу будівельних конструкцій

У ході проведення пошуково-рятувальних робіт на місці обвалу будівлі у Дрогобичі під завалами виявлено тіла 8 загиблих. Про це йдеться в оперативному повідомленні Державної служби України з надзвичайних ситуацій, передає Політарена.

«В ході проведення пошуково-рятувальних робіт силами ДСНС з-під завалів врятовано 7 осіб із них 5 дітей, яких госпіталізовано до медичних закладів з різними травмами.
Під завалами виявлено тіла 8 загиблих (з них одна дитина)», — повідомили в ДСНС.

Згідно з даними служби, всіх мешканців пошкодженого будинку евакуйовано, і їм надається психологічна допомога та тимчасове помешкання.

«Пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно (позмінно), в ручному режимі із застосуванням засобів малої механізації та інженерної техніки (організовано роботу двох оперативних дільниць з обох боків завалу) і будуть здійснюватися до остаточного виявлення зниклих осіб», — додали в ДСНС.

Наразі триває активна фаза розбору завалу будівельних конструкцій.

Вчора о 2 годині 46 хвилин у м. Дрогобич по вул. Грушевського, 101, у чотириповерховому житловому будинку сталося руйнування під’їзду з першого по четвертий поверх. Причину ще не встановлено.

Оновлено (10:07)

Головне управління ДСНС у Львові повідомило, що пошуково-рятувальні роботи завершено.За оперативною інформацією під завалами людей немає.


  1. Голова Львівської ОДА прокоментував обвал будинку в Дрогобичі.
  2. На Львівщині через вибух газу загинуло двоє людей, ще 7 постраждали (фото).
  3. Зеленський відреагував на обвал будинку в Дрогобичі: пообіцяв аудит житлового фонду України