Кілька нардепів прийшли до Холодницького свідчити у справі хабарів за голосування

  • Декілька народних депутатів виявили бажання свідчити у кримінальному провадженні за фактом хабарів за голосування
  • Керівник САП незадоволений тим, що Ольга Василевська-Смаглюк у соцмережі вже повідомила, що записалася на зустріч до Назара Холодницького

Декілька народних депутатів виявили бажання свідчити у кримінальному провадженні за фактом ймовірного отримання неправомірної вигоди депутатами Верховної ради IX скликання. Про це в етері «Право на владу» на телеканалі «1+1» повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє Політарена.

За словами керівника САП, свідчити у справі хочуть кілька народних депутатів, серед яких — представниця від «Слуги Народу».

«За цю добу до мене на прийом вже записалися декілька осіб, які виявили бажання бути допитаними у цьому провадженні... Перша, хто звернулася, це Ольга Василевська», — повідомив Холодницький.

Керівник САП незадоволений тим, що Василевська-Смаглюк у соцмережі вже про це повідомила, оскільки, на його думку, слідство має тривати в конференційному режимі.

«Вона, на жаль, про це у Facebook повідомила, тому це не є таємниця. Але питання в тому, що я б хотів, щоб кримінальне провадження було переведено з публічної медійної рамки в рамку процесуальну для того, щоб слідство могло провести всі необхідні слідчі дії й дати результат, позитивний чи негативний для когось зі сторін», — зазначив Холодницький.

Прізвища решти охочих свідчити керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури не озвучив, посилаючись на таємницю слідства. За його словами, цього вимагає закон, тож в САП оприлюднюватимуть лише ту інформацію, котру дозволять прокурори та детективи.


  1. САП відкрила провадження стосовно нардепів від «Слуги Народу».
  2. Експерт назвав смішною перевірку нардепа Леонова поліграфом тривалістю в 5 хвилин.
  3. Дубінський пройшов поліграф: Не збрехав (відео).