Хорошковський розповів про зустріч з президентом

  • Валерій Хорошковський підтвердив зустріч з президентом України Володимиром Зеленським та заявив, що мета зустрічі буде відома пізніше
  • Колишній віцепрем'єр зазначив, що він є приватною особою, тому не має «жодної публічної позиції» щодо причин відвідання Офісу президента

Колишній віцепрем'єр-міністр України Валерій Хорошковський підтвердив зустріч з президентом України Володимиром Зеленським та заявив, що мета зустрічі буде відома пізніше. Про це Хорошковський сказав в коментарі «Радіо Свобода», передає Політарена.

«Ну ви ж задавали президенту це питання?.. Мої позиції такі самі, як і в президента. Тобто, я думаю, що вам стане це відомо пізніше», — заявив Хорошковський, коментуючи мету зустрічі з главою держави.

Колишній віцепрем'єр зазначив, що він є приватною особою, тому не має «жодної публічної позиції» щодо причин відвідання Офісу президента.

Також Хорошковський прокоментував можливе повернення в Україну.

«Я бізнесом і не перестаю займатися протягом останніх цих 7 років. А відносно того, що я повернувся, так я повертався і раніше. У мене є дуже багато сфер інтересів, в тому числі, і за кордоном, тому я як приїжджав, так і буду приїжджати, як від’їжджав, так і буду від’їжджати», — сказав колишній віцепрем'єр.


  1. Глава держави на Банковій зустрічався з Хорошковським щодо «дуже серйозного питання».
  2. Зеленський призначив нового голову Одеської ОДА.
  3. Зеленський призначив людину, яка контролюватиме СБУ.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я