Керівника «РИА Новости Украина» відпустили з СІЗО додому

  • Суд звільнив Кирила Вишинського з-під варти та відпустив додому під особисте зобов'язання
  • Кирила Вишинського обвинувачують у державній зраді

Керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, який обвинувачується у державній зраді, випустили з-під варти під особисте зобов'язання. Відповідне рішення ухвалив Київський апеляційний суд, повідомляє Політарена.

Суд змінив запобіжний захід для Кирила Вишинського з тримання під вартою на особисте зобов'язання. Цю ж інформацію підтвердила прокуратура Автономної Республіки Крим у своєму Facebook.

«28 серпня 2019 року, Київський апеляційний суд скасував ухвалу Подільського районного суду міста Києва від 19 липня 2019 року, якою було продовжено тримання під вартою керівнику незареєстрованої організації «РИА Новости Украина» та відповідно змінив міру запобіжного заходу на особисте зобов’язання», — повідомили в прокуратурі.

Кирило Вишинський обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ст. ст. 109, 110, 111 (державна зрада), а також ст. ст. 161, 263 (незаконне поводження зі зброєю).

Прізвище Вишинського часто згадували у Російській Федерації, зокрема, в контексті обміну ув'язненими, щоправда, у списки на обмін він так і не потрапив.


  1. Суд залишив Вишинського під вартою ще на два місяці.
  2. Вишинський проти, щоб його обміняли на Сенцова — Москалькова.
  3. У Кремлі відповіли Зеленському щодо моряків: спочатку звільніть Вишинського.