Кандидатка без політичного досвіду обійшла двох депутатів та представника України в ТКГ у Мінську

  • В Києві до цього невідома у політиці кандидатка змогла випередити двох депутатів та досвідченого дипломата
  • За попередніми даними в усіх округах Києва перемагають представники «Слуги Народу»

На 221 одномандатному виборчому окрузі в Києві перемогу здобула представниця партії «Слуга Народу» Анна Пуртова. Вона випередила двох депутатів та представника України в Тристоронній контактній групі у Мінську. Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії, повідомляє Політарена.

Центральна виборча комісія опрацювала усі 100% електронних протоколів на цьому окрузі. За їх результатами, Анна Пуртова отримала 23,32% голосів виборців. Другу сходинку посів чинний народний депутат від фракції «Народний фронт» (балотувався від «Голосу») Леонід Ємець, у нього 16,91%. На третьому місці депутат Київської міської ради від «Солідарності» Михайло Терентьєв — 16,52%. На четвертому місці представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи у Мінську Роман Безсмертний — 11,61%.

До цього Анна Пуртова не займалась політикою. Відомо, що вона родом з Дніпропетровська, їй 37 років, у неї вища освіта та вона є головою правління громадської організації «Діджитал освіта».

За попередніми даними на усіх 13 округах у Києві перемагають представники партії «Слуга Народу».


  1. В «Слузі Народу» заявили, що не відмовляються від створення коаліції.
  2.  «Слуга Народу» оскаржує рішення в 10 округах, де сумнівається в результатах.
  3. На Донеччині переміг кандидат, за якого проголосувало 220 виборців.