Кабмін призначив 14 заступників у низці міністерств

 • Кабінет Міністрів України призначив 14 заступників у низці міністерств
 • Уряд також змінив членів Наглядової Ради НАК «Нафтогаз»

Кабінет Міністрів України призначив 14 заступників у низці міністерств та 2 нових членів наглядової ради національного акціонерного товариства «Нафтогаз». Про це під час брифінгу заявив прем‘єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє кореспондент Політарени.

«Сьогодні відбулося чергове засідання уряду. На засіданні переважно розглядалися кадрові, організаційні питання. Ми прийняли нових колег в команду: 15 заступників нових міністрів замінили своїх представників у Наглядовій раді НАК «Нафтогаз», — повідомив прем'єр.

Як зазначив Гончарук, уряд достроково припинив повноваження Володимира Демчишина, Сергія Попика та Костянтина Мар’євича. Натомість до складу членів наглядової ради увійшли Юлія Ковалів та Наталія Бойко. Ще одна посада в наглядовій раді залишається вакантною.

Кабінет міністрів призначив 14 заступників міністрів.

 • У Міністерство розвитку громад і територій призначені: Живицький Дмитро — перший заступник Міністра, Негода В'ячеслав, заступник Міністра.
 • У Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства призначені: Панаіотіді Світлана — заступник Міністра, Романович Дмитро — заступник Міністра.
 • У Міністерство освіти і науки призначені: Полюхович Юрій — перший заступник Міністра, Мандзій Любомира — заступник Міністра, Ярмистий Максим -  заступник Міністра.
 • У Міністерство охорони здоров'я призначені: Семиволос Андрій — перший заступник Міністра, Загрійчук Михайло- заступник Міністра, Качурець Младена — заступник Міністра, Сімоненко Олена — заступник Міністра з питань європейської інтеграції.
 • У Міністерство соціальної політики призначені: Музиченко Віталій- заступник Міністра, Ненюченко Наталія- заступник Міністра.
 • У Міністерство юстиції призначена: Коломієць Валерія — заступник Міністра.

 1. Верещук назвала пріоритетні напрямки роботи Кабміну.
 2. Дубілет пояснив, чому на засідання Кабміну не пускають журналістів.
 3. Кабмін призначив 11 нових заступників міністрів.