Івченко: «Батьківщина» виступає за спрощення ведення бізнесу

Фракція політичної партії «Батьківщина» підтримуватиме в першому читанні Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню» №1050, адже завжди виступала за спрощення ведення бізнесу. Про це з трибуни Верховної Ради сказав народний депутат фракції Вадим Івченко.

Водночас, політик наголосив: для того щоб не втратити якість послуг, відповідний документ потрібно доопрацювати.

«У 2015 році пакет дерегуляції ухвалювався поспіхом, а вже потім почали з’являтися неузгодженості та проблемні питання. У сільському господарстві виникли проблеми в імпортерів, які завозили пестициди з дослідницьких цілей. З проблемними питаннями стикнулись санепідемстанції, у сфері телекомунікації – не відчули дерегуляцію, а продовжать через бюрократичну процедуру і надалі отримувати ліцензії. Ці зміни стали корупційною годівницею», – повідомив він.

Вадим Івченко пояснив, що саме тому фракція «Батьківщина», підтримуючи цей закон у першому читанні, пропонує доопрацювати його до другого, аби не втратити якість послуг та не започаткувати нову корупційну складову.