«Європейська солідарність» відмовилась голосувати, бо їх законопроєкти не вносять на розгляд

Народна депутатка України Ірина Геращенко
  • Партія Петра Порошенка заявила, що не голосуватиме за включення до порядку денного жодного законопроєкту, поки їх ініціативи не почнуть ставити на розгляд
  • Дмитро Разумков заявив, що у ВР 9-го скликання всі 424 нардепи повинні усвідомлювати, що є «слугами» народу

Фракція «Європейської солідарності» у Верховній Раді відмовилась голосувати за включення законопроєктів до порядку денного через те, що жоден законопроєкт цієї політичної сили не був внесений до порядку денного сесії ВРУ. Про це заявила співголова фракції Ірина Геращенко, повідомляє кореспондент Політарени.

«Ми не будемо голосувати за включення жодного законопроєкту до порядку денного до тих пір, поки в порядок денний не будуть включені законопроєкти опозиції. Вибачте, будь ласка, це Верховна Рада не тільки „слуг“, а й депутатів інших фракцій», — сказала Геращенко.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков зауважив, що в цій Верховній Раді усі 424 народні депутати повинні усвідомлювати, що вони є «слугами» народу.

«Я сподіваюсь, що це Верховна Рада, в якій всі 424 народні депутати розуміють, що є „слугами“ народу. Це не назва тих чи інших політичних сил. Це назва і принципові підходи Верховної ради України 9-го скликання», — заявив Разумков.

Після цього Рада продовжила розглядати законопроєкти, внесені до порядку денного.


  1. «Слуга Народу» готова відмовитись від ідеї надати дозвіл НАБУ на прослуховування.
  2. Маркарова закликала нардепів підтримати законопроєкти, які не ухвалила попередня Рада.
  3. Верховна Рада перезавантажила владу.