Європарламент визначив делегатів комітету асоціації з Україною

  • Європарламент визначив 16 членів парламентського комітету асоціації з Україною
  • Всього ЄП затвердив 44  делегації для підтримки відносин з іншими країнами

Європейський парламент затвердив склад делегації Парламентського комітету асоціації з Україною. Про це повідомляється на сайті Європарламенту, передає Політарена.

«Парламент матиме 44 міжпарламентські делегації цього законодавчого терміну, що підтримуватимуть відносини з парламентарями інших країн, регіонів та організацій», — йдеться в повідомленні.

У делегацію ЄП асоціації з Україною увійшли 16 депутатів. Зокрема, 5 членів від Європейської Народної Партії (Траян Бассеску, Ісабель Бержумеа, Даніель Буда, Сандра Калнієте, Андріус Кубіліус), 2 депутатів від  Прогресивного Альянсу Соціалістів і Демократів (Клара Добрєв та Лешек Міллер), 2 — від «Оновлення Європи»(Петрас Ауштревічус та Міхал Шімечка), 2 — від Європейського Вільного Альянсу(Група Зелених) — Мікулас Пекса та  Віола Фон Крамон-Таубадель, 2 -  від Групи Європейських Консерваторів та Реформістів(Гельмут Геукін та Вітольд Ян Ващиковський). Також до складу делегації увійшли по 1 депутату від Групи  Ідентичності та Демократії (Жан-Пауль Гарро), Конфедеративної Групи Європейських Об'єднаних лівих – Нордичних Зелених Лівих (Анья Газекамп) та 1 депутат від інших політсил — Натан Гулль.


  1. Точицький: Саміт Україна-ЄС спростував спекуляції щодо питання Криму.
  2. ЄС закликав Раду підтримати закон Зеленського щодо антикорупційного суду.
  3. Європарламент обрав нового президента.