Яременко про зрив розведення військ: логічна стратегія опонента

Спільне засідання комітетів з питань зовнішньої політики та євроінтеграції
  • Богдан Яременко вважає, що зрив Росією припинення вогню і розведення військ на Донбасі є логічним з точки зору стратегічної поведінки опонента
  • На думку глави комітету, ймовірність застосування ядерної зброї з боку РФ, як припускали раніше, дещо знижується
  • Богдан Яременко припустив, що Росія робить ставку на продовження агресивних дій на тлі наростання суперечностей між партнерами по НАТО

Зрив Російською Федерацією припинення вогню і розведення військ на Донбасі є логічним з точки зору стратегічної поведінки опонента. На цьому наголосив голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва Богдан Яременко у Facebook, передає Політарена.

«Зрив Росією припинення вогню і розведення військ на Сході України є логічним з точки зору стратегічної поведінки нашого опонента. Росія стогне, прогинається під тягарем внутрішніх проблем, але продовжує імітувати поведінку супердержави. Спостерігаємо і робимо висновки», — написав нардеп.

На його думку, після нещодавньої катастрофи під час роботи із боєприпасом у Сєвєродвінську ймовірність застосування ядерної зброї, як припускали раніше, дещо знижується.

«А ось чи знижується ймовірність прикриття ядерними навчаннями операції з «возз’єднання з Білоруссю» (це друга частина прогнозу) наразі не так очевидно», — додав глава комітету.

Він також припустив, що Росія робить ставку на продовження агресивних дій на тлі наростання суперечностей між партнерами по НАТО.


  1. Путін звинуватив націоналістів у неможливості розведення сил.
  2. Павло Кириленко: Область розвивається навіть в умовах війни і втрати частини території.
  3. Вогонь в ООС: бойовики зірвали процес розведення в Золотому.