«Я виїм Зеленському мозок, нехай це кваліфікують як канібалізм», — Звіробій прокоментувала запобіжний захід суду

10 лютого після оголошення судом запобіжного заходу Марусі Звіробій у справі про погрози президенту Зеленському, вона дала коментар журналістам.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

«Я була присутня на всіх судах, які відбуваються... Вся країна, у справі Шеремета, щонайменше, зробила свої висновки: ми розуміє, що потрапили в тоталітарну державу, правоохоронці — це найманці системи і система закриває без доказів. Коли ми готувалися сьогодні до суду, ми виходили з цього... я приймаю цей бій і якщо мене боїться особисто Зеленський Володимир Олександрович і вважає, що мене можна посадити за попередження, ... я виїм йому мозок. Нехай це теж якось кваліфікують — може, як канібалізм», — заявила Звіробій у залі суду.

“Уклоністи і сцикуни зараз намагаються нівелювати всю роботу ветеранів. Я бачу цю справу так. Я не дозволю це зробити. Зараз ми будемо знайомитися з Зеленським. Я познайомлю його близько з тими людьми, яким він хамив. Зараз почнеться шоу”, — додала Звіробій.

  • Нагадаємо, вранці 28 листопада слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до волонтерки і добровольця Марусі Звіробій.
  • Під час обшуку у Марусі Звіробій силовики вилучили 3 мобільних і 2 рушниці.
  • Маруся Звіробій (справжнє ім'я — Олена Анатоліївна Самбул (Біленька) — український доброволець, інструкторка навчального центру десантно-штурмових військ, громадська діячка, блогерка. У жовтні 2019 року разом із нардепом від «Європейської солідарності» Софією Фединою у відеозверненні обговорили грубе спілкування президента Володимира Зеленського з добровольцем у Золотому, припустивши, що в одній з таких поїздок Зеленський може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху.
  • Нагадаємо, 6 лютого ДБР повідомило про підозру Звіробій у погрозах Зеленському.
  • Нагадаємо, у перерві судового слухання 10-го лютого маруся Звіробій назвала президента володимира Зеленського сцикло
  • Суд обрав Звіробій запобіжний захід: Звіробій зобов'язали носити електронний браслет