Гройсман запитав Тимошенко, коли вона перестане безбожно брехати

  • Володимир Гройсман запитав Юлію Тимошенко, коли вона перестане безбожно брехати
  • Прем'єр-міністр пояснив, чому ціна на газ підвищувалась до середньоєвропейських цін

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заперечив, що зниження ціни на газ для населення — це заслуга партії «Батьківщина» та запитав її лідерку Юлію Тимошенко, коли вона перестане брехати. Про це він запитав в етері програми «Свобода слова», передає Політарена.

Володимир Гройсман погодився з тим, що ціна на газ для населення повинна бути знижена, після чого Тимошенко почала аплодувати прем'єру. Після цього Гройсман повідомив, що зовнішній борг України збільшився вдвічі, коли лідерка «Батьківщини» була очільницею уряду. Він також зазначив, що саме через зовнішні запозичення Кабінет міністрів зараз зобов'язаний піднімати ціну на газ до середньоєвропейських цін, бо цього вимагають кредитори, у яких раніше брала гроші Тимошенко.

"Скажіть мені, будь ласка, коли настане той день, що ви перестанете безбожно брехати і почнете говорити правду? ", — насамкінець запитав Гройсман.

Юлія Тимошенко відповіла, що чинний прем'єр-міністр маніпулює даними, намагаючись здобути додаткову підтримку виборців за тиждень до дня голосування, та перепросила в українців за «собачі бої» між політиками.


  1. Нафтогаз знизив вартість газу для населення на понад 600 грн.
  2. Зеленський домовився з «Нафтогазом»: ціну на газ знизять на 10%.
  3. Гройсман порадив «Нафтогазу» повернути 286 млн грн премій.