Голова НАЗК не прийшов на президентську антикорупційну нараду

  • Олександр Мангул надіслав листа, в якому повідомив, що не з'явиться на антикорупційну Нацраду за участю Володимира Зеленського
  • Через два місяці НАЗК очолить інша людина

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул не прийшов на засідання Національної ради з антикорупційної політики під головуванням президента України. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка на початку засідання Нацради, повідомляє кореспондент Політарени.

«Ми втратили голову Національного агентства з питань запобігання корупції. Мабуть, враховуючи вашу жорстку риторику, він вирішив не ризикувати і просто написав листа, що він сьогодні не прийде», — сказав Рябошапка.

Він також уточнив, що вже через два місяці відомство отримає нового керівника.

«Я думаю, що через два місяці в нас буде точно інший голова НАЗК. На виконання вашого доручення, відповідний законопроєкт вже розроблений і ми просто чекаємо, коли новий парламент почне працювати для того, щоб нарешті почало працювати НАЗК», — зазначив Рябошапка.

Політарена звернулась до НАЗК, проте в прес-службі не змогли пояснити чому Мангул відсутній на засіданні та попросили надіслати їм офіційний запит.


  1. Зеленський ініціював ідею подвійного громадянства.
  2. НАЗК виявило порушення у фінансових звітах 53 політичних партій.
  3. НАЗК нагадало партіям правила фінансування виборчих фондів.