Голова «Народного Фронту» та Пашинський програють вибори

  • Максим Бурбак та Сергій Пашинський програють позачергові вибори народних депутатів за одномандатними виборчими округами
  • І Бурбак, і Пашинський — представники «Народного фронту», обоє програють представникам «Слуги Народу»

Голова фракції «Народного фронту» у Верховній Раді Максим Бурбак та його однопартієць Сергій Пашинський значно відстають від лідерів на своїх одномандатних виборчих округах. Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії, повідомляє Політарена.

На 64 мажоритарному окрузі у Житомирській області, де балотується Сергій Пашинський, підраховано понад 60% голосів виборців. Основна боротьба за депутатський мандат там розгорнулась між представником «Слуги Народу» В'ячеславом Сігачовим та самовисуванцем, який досі перебуває у фракції «Блок Петра Порошенка» Володимиром Арешонковим. Відрив між ними становить трохи більше як 3%. Сам Пашинський заручився лише близько 18% голосів виборців.

У Чернівецькій області, де балотується Максим Бурбак, з суттєвим відривом перемагає представник «Слуги Народу» Валерій Божик, у нього понад 51% підтримки мешканців 204 округу. Сам Бурбак на другому місці з 23,15%-ми.

Таким чином обоє практично не мають шансів потрапити до Верховної Ради 9-го скликання.


  1. Розрив у 1%: в яких округах кандидати набрали однакову кількість голосів.
  2. Шарій думає над створенням проросійської партії.
  3. За Львівщину йде найжорсткіша боротьба по мажоритарці.