Голова Львівської ОДА прокоментував обвал будинку в Дрогобичі

  • Усім мешканцям зруйнованого будинку знайшли місця для ночівлі, а до ліквідації наслідків обвалу залучені понад 500 осіб
  • Офіс президента добре поінформований та стрімко і адекватно відреагував на трагедію
  • Маркіян Мальський повідомив, що під завалами будинку можуть перебувати чотири особи

Голова Львівської обласної держаної адміністрації Маркіян Мальський розповів подробиці обвалу житлового будинку в Дрогобичі та уточнив, що Офіс президента стрімко відреагував на трагедію, повідомляє Політарена.

«Частину людей вдалось врятувати. Підтверджено є дві смерті та є ймовірність того, що під завалами перебуває чотири людини», — сказав Мальський.

Він уточнив, що роботу рятувальників ускладнює те, що дах залишився на місці і пошкоджені балки, які тримали конструкцію даху.

«Зараз будуть проведені роботи по укріпленню конструкції, тому що є загроза для рятувальників, на яких може звалитись цей дах», — зазначив Мальський

Голова Львівської ОДА також повідомив, що усім мешканцям зруйнованого будинку знайшли місця для ночівлі.

«Зараз відселені абсолютно всі люди. Ще фактично з ночі люди були вимушені покинути свої домівки. Відселяють частину в комунальні готелі, частину — в приватні. Велика частина людей висловила бажання поїхати до рідних і близьких», — сказав Мальський.

За його словами, Офіс президента добре проінформований щодо ходу робіт з ліквідації наслідків обвалу, до яких залучили понад 500 осіб.

«З Києва було стрімке і адекватне реагування: прилетіли 25 висококваліфікованих рятівників, які мають досвід у таких складних ситуаціях, прибув голова ДСНС і його заступник», — зазначив Мальський.

Голова Львівської ОДА також заперечив, що у будинку стався вибух газу.

«Перша інформація була що це вибух газу. Скоріш за все — це дефект конструкції або зміна в конструкції, або перепланування на першому поверсі», — уточнив очільник Львівщини.


  1. На Львівщині через вибух газу загинуло двоє людей, ще 7 постраждали (фото).
  2. Пожежа в готелі Одеси: серед загиблих лише постояльці, поліція виявила мародера.
  3. Пожежа в готелі Одеси: Зеленський каратиме власника, Гройсман почав масштабні перевірки.