Голова Донецької ОДА прокоментував інцидент у Гранітному, внаслідок якого загинув військовослужбовець

  • Голова Донецької ОДА прокоментував обстріл колони біля Гранітного, внаслідок якого загинув військовослужбовець
  • Павло Кириленко пояснив, що він не причетний до загибелі солдата

Обстріл колони Збройних сил України під Гранітним, внаслідок якого загинув військовослужбовець, і присутність на місці події автомобіля голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка — трагічний збіг обставин. Про це Кириленко розповів в інтерв'ю Політарені.

«Стався трагічний збіг обставин. Мені прикро було чути й читати у ЗМІ, що нібито військові супроводжували мене, що я там був не знати чому… багато нісенітниць писали й говорили. Насправді (повторюсь) стався трагічний збіг обставин. Я був у робочій поїздці — знайомився із ситуацією у населених пунктах, розташованих вздовж лінії зіткнення (у той день я відвідав не лише Гранітне! Я проїхав від Майорська, Мар’їнки і аж на південь області). Військові виконували свої задачі. Ми не були жодним чином пов’язані спільним маршрутом чи спільними завданнями. Їх атакували під час мого перебування у селищі», — пояснив Кириленко.

За його словами, він глибоко співчуває загиблому і його родині і це співчуття буде з ним завжди.

Кириленко наголосив, що був вражений тим, як цю подію висвітлювали українські ЗМІ.

«Ви навіть не можете собі уявити, наскільки прикро й боляче було спостерігати, як преса зміщує фокус уваги від загиблого воїна до перебування в селищі голови області. Не цинізм бойовиків, які стріляють всупереч домовленостям про припинення вогню, не трагедія втрати ще одного українського захисника були головними у тих повідомленнях, а присутність на місці представника обласної влади. Я, чесно кажучи, був дуже неприємно вражений», — сказав Кириленко.


  1. Павло Кириленко: Область розвивається навіть в умовах війни і втрати частини території.
  2. Попри борги, голова Донецької ОДА не відключить воду мешканцям «ДНР».
  3. В автоколону з новопризначеним очільником Донеччини влучила ракета.