«Голос» не підтримує ідею дострокових місцевих виборів

  • «Голос» не підтримує ідею дострокових виборів до місцевих органів влади,
  • Партія вважає, що громадяни попередньо мають побачити, як нові політсили працюватимуть у Раді

Партія «Голос» не підтримує ідею дострокових виборів до місцевих органів влади, оскільки вважає, що вони мають відбутися тільки після того, як громадяни зможуть побачити, як нові політичні сили працюватимуть у Верховній Раді. Про це зазначила глава штабу партії Юлія Клименко, повідомила прес-служба політсили, передає Політарена.

«Країна втомилася від виборів. Нам треба видихнути й спокійно подивитися, як працюватиме парламент наступні 12 місяців, і після цього приймати якісь рішення, в тому числі — щодо місцевих виборів. Ідею проведення дострокових місцевих виборів у 2019 році ми не підтримуємо. Партії — особливо нові партії, які зайшли в парламент, — повинні показати себе, показати свою роботу. І місцеві вибори повинні вже відображати роботу нових сил в парламенті», — сказала Клименко.

Вона висловила сподівання, що новий парламент пропрацює відведений йому законом строк, «бо постійна зміна парламенту і балансу сил погано впливає на країну, на її економіку та громадян».

Клименко наголосила, що «Голос» докладатиме максимум зусиль для конструктивної роботи парламенту, і висловила сподівання, що вектор нової Ради буде проукраїнським.


  1. У Зеленського допустили проведення дострокових місцевих виборів.
  2. Президент очікував вищих результатів від голосування для пропрезидентської партії.
  3. Вибори до Верховної Ради за кордоном: де вже проголосували українці.