Глава держави пояснив, чому не буде оприлюднювати розмови з Путіним

Президент України Володимир Зеленський
  • Президент України заявив, що не буде оприлюднювати стенограми своїх розмов з Володимиром Путіним
  • Володимир Зеленський вважає, що публікація розмов з президентом Росії нашкодить Україні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не оприлюднюватиме стенограми своїх розмов з президентом Росії Володимиром Путіним, оскільки це зашкодить процесам повернення полонених і закінчення війни. Про це глава держави заявив під час пресмарафону, повідомляє Політарена.

«Я не готовий опубліковувати мої розмови. Я навіть не опублікував мою розмову з Трампом. Я — Верховний головнокомандувач, а не телеведучий. Я не повинен показувати свої розмови з тим, чи іншим лідером будь-якої країни», — зазначив Зеленський.

Таке рішення він пояснив тим, що оприлюднення змісту розмов зашкодить Україні та заблокує процес повернення українських полонених.

«Чи призведе публікація розмов до продовження наших зустрічей (з Путіним, — ред.)? Ні. Ми бажаємо отримати такий результат? Ми бажаємо втратити можливість повернути наших полонених, яких дуже багато на території „ЛНР“, „ДНР“, в Криму та Росії? Чи буде можливість їх повернути? Ніколи. Що я скажу їхнім сім'ям? Я не буду нічого опубліковувати, тому що я знаю, що це нашкодить продовженню процесу повернення людей і припинення війни», — сказав президент.

Зеленський наголосив, що якщо стенограми будуть оприлюднені, то Україна матиме проблеми із західними партнерами та в середині українського суспільства.


  1. Зеленський пригрозив розпустити Верховну Раду через чвари депутатів «Слуги Народу».
  2. Президент прокоментував ситуацію між Мендель та журналістами.
  3. Данилюк шантажував Зеленського заявами про звільнення.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я