Глава держави пояснив, чому не буде оприлюднювати розмови з Путіним

  • Президент України заявив, що не буде оприлюднювати стенограми своїх розмов з Володимиром Путіним
  • Володимир Зеленський вважає, що публікація розмов з президентом Росії нашкодить Україні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не оприлюднюватиме стенограми своїх розмов з президентом Росії Володимиром Путіним, оскільки це зашкодить процесам повернення полонених і закінчення війни. Про це глава держави заявив під час пресмарафону, повідомляє Політарена.

«Я не готовий опубліковувати мої розмови. Я навіть не опублікував мою розмову з Трампом. Я — Верховний головнокомандувач, а не телеведучий. Я не повинен показувати свої розмови з тим, чи іншим лідером будь-якої країни», — зазначив Зеленський.

Таке рішення він пояснив тим, що оприлюднення змісту розмов зашкодить Україні та заблокує процес повернення українських полонених.

«Чи призведе публікація розмов до продовження наших зустрічей (з Путіним, — ред.)? Ні. Ми бажаємо отримати такий результат? Ми бажаємо втратити можливість повернути наших полонених, яких дуже багато на території „ЛНР“, „ДНР“, в Криму та Росії? Чи буде можливість їх повернути? Ніколи. Що я скажу їхнім сім'ям? Я не буду нічого опубліковувати, тому що я знаю, що це нашкодить продовженню процесу повернення людей і припинення війни», — сказав президент.

Зеленський наголосив, що якщо стенограми будуть оприлюднені, то Україна матиме проблеми із західними партнерами та в середині українського суспільства.


  1. Зеленський пригрозив розпустити Верховну Раду через чвари депутатів «Слуги Народу».
  2. Президент прокоментував ситуацію між Мендель та журналістами.
  3. Данилюк шантажував Зеленського заявами про звільнення.