Геращенко знову заявила про крадіжку законів

Ірина Геращенко
  • Автори законопроєктів від фракції «Слуга Народу» скопіювали документи, які вже зареєстрували депутати Верховної ради 8 скликання
  • Ірина Геращенко заявила, що ці законопроєкти, зареєстровані під іншими номерами, мали б розглядатися вже в другому читанні

Автори законопроєктів від фракції «Слуга Народу» скопіювали документи, які вже зареєстрували депутати Верховної ради 8 скликання. Про це заявила  у Facebook співголова фракції «європейська Солідарність» Ірина Геращенко, передає Політарена.

«День ВКРАДЕНИХ законів. ВР 8 скликання прийняла і першому читанні низку важливих для економіки і гуманітарної сфери законопроєкт...Але... серед авторів цих законів депутати від опозиції і колишній уряд. Для картинки слугам потрібні їх перемоги. Тому закони було вкрадено, слово в слово скопійовано, зареєстровано під іншими номерами і сьогодні героїчно прийнято і першому читанні.
Перший подібний прецедент в стінах українського парламенту», — написала Геращенко.

За її словами, ці законопроєкти  згідно з регламентом, офіційно перейшли для розгляду ВР 9 скликання як перехідні і мали б розглядатися в другому читанні.


  1. Геращенко звинуватила «Слугу Народу» у плагіаті.
  2. Геращенко викликали «на килим» за порушення депутатської етики.
  3. Геращенко звинуватила «Слугу Народу» у плагіаті.