Генпрокуратура викликала голову ДСА на допит

  • Голову Державної судової адміністрації викликали на допит в ГПУ
  • Зеновій Холоднюк очолює ДСА з 2014 року

Генеральна прокуратура України викликає на допит очільника Державної судової адміністрації Зеновія Холоднюка. Про це повідомили в ГПУ, передає Політарена.

«Холоднюк Зеновій Васильович, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 КПК України Вам необхідно з’явитися «9» серпня 2019 року об «11» год. «00» хв. до управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України», — йдеться у повідомленні.

Генпрокуратура повідомляє, що Холоднюка викликають як свідка у кримінальному провадженні від 25 лютого 2014 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 365, ч. 1 ст. 375, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 190 та іншими статтями КК України.

Зеновій Холоднюк очолює ДСА з 2014 року. До цього тривалий час працював заступником голови Державної служби автомобільних доріг, був заступником голови ДСА. Він підпадає під дію Закону «Про очищення влади», а тому не мав би займати жодної державної посади впродовж 10 років. Однак Рада суддів проігнорувала це, призначивши Холоднюка на посаду і не вказавши терміни його перебування на ній. За його головування відбувався зрив запуску Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.


  1. Дрік: люстрація — єдиний бар'єр до керівних посад для «януковичів».
  2. ГПУ завершила розслідування проти Ющенка у справі Межигір'я.
  3. З'явився текст законопроєкту Зеленського про люстрацію.