Федина закликала спецслужби запобігти сепаратизму на Закарпатті

  • Софія Федина закликала СБУ та Раду Національної безпеки і оборони України відреагувати на сепаратистські дії Світової ради підкарпатських русинів
  • Депутатка нагадала про цинізм найманців з окупованих територій Донбасу, які продовжують обстріли на Сході

Народна депутатка «Європейської Солідарності» Софія Федина закликала Службу безпеки України та Раду Національної безпеки і оборони України відреагувати на сепаратистські дії Світової ради підкарпатських русинів, повідомляє Політарена.

«Президент Чехії Мілош Земан прийняв делегацію Світової ради підкарпатських русинів і вони обговорювали більшу автономію українського Закарпаття. Ця організація має прямі контакти з Московською Федерацією, яка використовує цю організацію для дестабілізації ситуації на Заході України і я прошу Службу безпеки України, Раду Нацбезпеки і оборони України зробити все можливе для того, щоб запобігти сепаратистським настроям на Заході України», — заявила Федина.

Також депутатка нагадала про цинізм найманців з окупованих територій, які не дивлячись на перемир'я продовжують обстрілювати українські території, через що за останню добу шестеро бійців Збройних сил України отримали поранення.


  1. Депутати вирішили перезавантажувати владу.
  2. Нардепи проголосували за зміни до Регламенту Верховної Ради.
  3. Нардепи взялися реформувати прокуратуру.