Евакуацію громадян України з Китаю відклали на 20 лютого

«Укравтодор» підписав проєкт нової редакції Галузевої угоди на 2020—2022 роки, завдання якої — покращити умови праці в секторі.

Про це повідомляє прес-служба «Укравтодору» у Facebook.

«Йдеться про підвищення заробітної плати, соціальних гарантій і винагород працівникам дорожньої сфери, а також забезпечення охорони праці на роботах з підвищеною небезпекою», — йдеться у повідомленні.

«Наразі команда „Укравтодору“, враховуючи інститути, служби, ДАК „Автомобільні дороги України“, нараховує близько 20 тисяч працівників і саме від цих людей залежить майбутнє дорожньої галузі. Тому важливо забезпечувати для них оптимальні умови праці», — заявив голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

За інформацією приватних компаній, які виконують дорожні роботи у галузі, заробітна платня має сезонність — 18-20 тисяч грн/місяць не в сезон та близько 20-30 тисяч/місяць у будівельний сезон.

«Державний сектор поступово вирівнюється із приватним за рівнем зарплат. Безумовно, це ознака оздоровлення дорожньої галузі та її росту», — додав голова «Укравтодору».

Нагадаємо:

«Укравтодор» за 2020—2021 роки має намір підняти Україну у рейтингу глобальної конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму за якістю доріг на 10-15 позицій у порівнянні з показником 2019 року (114 позиція).