Ненавидіти Труханова з допомогою правоохоронної системи абсолютно безперспективно

Андрій Володиимирович Золотарьоов — український політолог, керівник центру «Третій сектор». Політконсультант Олександра Рябченка, Володимира Литвина, Юлії Тимошенко


Український політичний віз в черговий раз підлетва на новому вибої. Причому підлетів з тріском і ризиком для подальшого існування.

Позавчора було винесено виправдувальний вирок відносно Одеського мера Геннадія Труханова та співробітників мерії. Мова йде про покупку будівлі колишнього заводу «Краян», в якому міська рада розмістила свої підрозділи. Фінал абсолютно логічний і такий же сумний для замовників. Серед них фігурує давній заклятий ворог Труханова Аднан Ківан — той самий, чий бізнес «з Божим благословенням», а в народі — висотки-перлини. Якими заповзятливий забудовник наповнив всю Одесу, завдяки зв'язкам у Києві.

«Рупором» всієї розгорнутої кампанії став знаменитий Міхо. Експрезидент Грузії, ексгубернатор Одещини особисто прибув до суду, де оголошували рішення на користь мера. Там Саакашвілі і відіграв останній акт, реальної жертвою якого стала літня одеситка: політик так розійшовся, що зламав їй руку.

Так ось, Труханова можна любити, можна ненавидіти. Але абсолютно очевидно, що ненавидіти його за допомогою правоохоронної системи абсолютно безперспективно.

Мерія за фактом працює, причому, судячи з відгуків і рейтингів досить непогано. Доказів так і не знайшли. Затягувати процес до якогось моменту вдавалося, але, як то кажуть, скільки мотузочці НЕ витися ...

Вперше за довгий час великі гроші програли. Якщо ця тенденція збережеться і надалі, то всупереч скептичним прогнозам, нова команда має всі шанси позитивно себе зарекомендувати в серйозному сегменті — питаннях правосуддя.

Джерело: Facebook