Джуліані визнав, що з українськими прокурорами збирав компромат на Байденів

  • В США розслідують, чи порушував Рудольф Джуліані закони про лобіювання під час діяльності в України
  • Правоохоронці з'ясовують, чи вчиняв адвокат Дональда Трампа дії проти посла США в Україні
  • Рудольф Джуліані визнав, що з українськими прокурорами збирав компрометуючу інформації про Марі Йованович та Джо Байдена

Рудольф Джуліані визнав, що працював з українськими прокурорами для збору компрометуючої інформації про колишнього посла США в Україні Марі Йованович та віце-президента Сполучених Штатів Джо Байдена. Про це повідомила «Українська правда», передає Політарена.

Федеральні прокурори в США розслідують справу щодо порушення особистим адвокатом Дональда Трампа Рудольфом Джуліані законів про лобіювання під час діяльності в Україні. Зокрема, правоохоронці встановлюють, чи вчиняв він дії, спрямовані проти посла Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович.

Джуліані заперечив, що порушував закони, однак визнав, що працював з українськими прокурорами для збору компромату на Йованович, на колишнього віцепрезидента Джо Байдена та його сина Гантера.

Справа Джуліані пов'язана з розслідуванням проти довх його соратників Лева Парнаса та Ігоря Фрумана, які були арештовані цього тижня за звинуваченнями у фінансуванні виборчої кампанії Трампа.


  1. Джуліані надав докази змови між демократами США та українськими посадовцями (документ).
  2. Луценко розповів, про що спілкувався з Джуліані.
  3. Луценко заявив, що Джуліані звертався до нього у справі Байдена.